Ballina

Mirësevini në familjen Gamelanders të lojës.
Më në fund mund të themi me krenari
"Këtu jemi dhe vazhdojmë lojën"

Ne shpresojmë t'ju mirëpresim në vendin tonë
qofshin ndjekës, botues, miq dhe partnerë të rinj
ose të gjithë të tjerët që kanë humbur me ne.

Ne gjithashtu dëshirojmë të theksojmë përsëri se të gjitha
Rishikon vetëm përvojat, ndjenjat dhe mendimet tona personale
pasqyrim.

Shpresoj të keni një kohë të mirë me ne.
Nëse dëshironi të na shkruani
Mund të na kontaktoni në çdo kohë nën Kontakt.

Ne blejmë dhe marrim me qira nga ...

Vlerësimet tona më të fundit

ndeshje5_kopertina

Ndeshja 5

2 - 8 lojtarë afërsisht 30 min nga mosha 10 vjeç Designer: Carl Brière Illustrator: SillyJellie Publisher: Heidelbär Games Synapses Games Materiali i lojës: 4.5 / 5  Faktori i argëtimit:

Lexo më shumë »
sagani_kopertina

Sagani

1 - 4 lojtarë afërsisht 45+ min nga 8 vjeç Autori: Uwe Rosenberg Illustrator: Lukas Siegmon Botuesi: Skellig Games Materiali i lojës: 4.5 / 5  Faktori i argëtimit: 4.5 / 5 

Lexo më shumë »
Udhëtim në Ecrya_Cover

Udhëtim në Ecrya

2 - 4 lojtarë afërsisht 60+ min 14+ Autor: Kira Bodrova Jessica Schüssler Ilustrues: Kira Bodrova Jessica Schüssler Botuesi: Ecrya Games Histori: 4.7 5 / XNUMX Faktori i argëtimit:

Lexo më shumë »
schmidt_games

Lojërat Schmidt

Schmidt Spiele Geschichte Në fillim nuk kishte asgjë përveç zemërimit ... Epo, të gjithë në këtë vend duhet ta njohin këtë njeri që duket kaq i guximshëm. Nga lindja

Lexo më shumë »
misioni_iss_issover

Misioni ISS

1 - 4 lojtarë 90+ 12+ Projektuesi: Michael Luu Illustrator: Claus Stephan Martin Hoffmann Botuesi: Schmidt Spiele Materiali i lojës: 5/5  Faktori i argëtimit: 5/5  Vlera e sërish: 

Lexo më shumë »
yll i ri

Yll i ri

2 - 4 lojtarë 30 - 45 min 8+ Autori: Andrea Boennen Illustrator: Arnold Reisse Botuesi: Qango Verlag Materiali i lojës: 4.5 / 5  Faktori i argëtimit: 4.5 / 5  Vlera e sërish:

Lexo më shumë »

Botët tona me temë

Vlerësimet tona kryesore

lojtarët_siegel

Podcast

Sabrina & Hanno të rrëmbejë çdo javë me histori në lidhje me, me dhe me letra, zare ose lojëra tavoline.

Luaj në vesh

Rita Modl dhe Alexander Koppin argëtohuni me lojëra tavoline në podkastin e tyre. Ata luajnë lojëra të shkurtra që integrojnë lojërat e bordit në një farë forme. Jini kurioz!

Mirësevini në familjen e lojës
0 / 5 (Shqyrtime 0)